top of page
  • Forfatterens bildeDrammen Ryttersportsklubb

Mai avsluttet med super stevnehelg!

Flere av klubbens ryttere har vært på stevne i finværet, den siste helgen i mai!

Benedicte Nilsen og Geneve. Foto: Ingrid HansenBåde dressurrytterne og sprangrytterne fra Drammen Ryttersportsklubb har avsluttet mai med gode resultater og strålende vær!


Benedicte Seland Nilsen og Geneve red LB:3 til 61.364% på dressurstevne på Hønefoss og Ringerike Rideklubb. Der var også Anita Brown og Birkeholms Thoke Patsijon, og de red LC:3 til 63.200%.


Fredrik Berg Seim var på elitestevne i sprang hos Drammen og Omegn rideklubb og der startet han med fire hester. SR New York hadde 4 feil i 1.20, Kelto var feilfri i samme klasse. På fredag fikk Fredrik og Quevara Van De Vlierbeek Z 2.plass i 1.45m og på lørdag tok de 5.plassen i 1.45m Grand Prix. Hypoliet Van De Koelaar og Fredrik fikk 8 feil i 1.45m fredag, og tok 3.plassen i 1.45m Grand Prix på lørdag.Fredrik Seim og Hypoliet Van De Koelaar. Foto: Kristian StrømAnita Brown og Birkeholms Thoke Patsijon. Foto: Privat
Gratulerer så mye alle sammen!

Førstkommende helg skal enda flere ryttere tilbake til stevneplassen og vi ønsker dere masse lykke til!

Comentarios


bottom of page