top of page
  • Forfatterens bildeDrammen Ryttersportsklubb

Gode plasseringer under Drammen Spring Tour 2019

Oppdatert: 1. feb. 2020

Vi har vært godt representert under Drammen Spring Tour 2019, og har vært så heldige å ha mange av klubbens medlemmer til start!Mange gode plasseringer ble det under årets Drammen Spring Tour. En av jentene som gjorde en eksepsjonell innsats var Margrethe Laaker Sandvik, som over sitter på hesten Calibra. I dag red de en rask og feilfri runde som resulterte i en 5. plass i bronze tour 110cm.


“Det var utrolig gøy, hesten kjentes fin ut og vi gikk all in!

Nå er det noen dagers hvile før siste helgen av Drammen Spring Tour fortsetter, og vi gleder oss til å følge klubbens dyktige ryttere videre.Mange andre gode plasseringer


Det var flere flinke jenter til start under dagens klasser. Henne Karlsen/ Heroine van Perschroeven 2. pl i Silver Small Tour, 1.20. Lina Ekornrud/ Want To Do 3. pl i Silver Small Tour, 1.20. Vilde Karlsen/ Fantasia 4. pl i Bronze Tour, 1.10. Vi gratulerer!

bottom of page